Renegade logo

ÄRIKINGITUSED

Ärikingitused, firmakingitused, meened

Otsid äripartnerile meeldejäävat kingitust? Ärikingitus jõuludeks, eksklusiivne meelespidamine reklaamkingituse näol mõnel muul ajal - eestlaste tehtud Gruusia tee jääb kindlasti meelde!

Meie teepõõsad on kasvatatud hoole ja armastusega Imeretis, Gruusias.  Põldudel , mis on olnud keemiavabad juba viimased 30 aastat. Värsked teetaime lehed on korjatud käsitsi vaid kõige pehmemast ja mahlasemast põõsa osast ning valmis teeks formuleeritud teemeistrite Hannese ja Tomase poolt meie väikeses tehases.

Pakume firmakingitusteks komplekte koos kinkekarbiga 3-8 tee jaoks ning ka üksikuid pakke, mida saate lihtsalt kombineerida mõne teise kingitusega. Komplekti mineva teede valiku saame panna kokku vastavalt teie soovile - näiteks igast sordist üks või hoopis musta ja oolong tee komplekt. 

Äirkink- oolong tee

Üks pakk teed

Üksikud pakid teed vastavalt Teie soovile.
Valikus on mahedaid musti teesid, heledaid ja tumedaid oolongeid, värskeid ja ka tummisemaid rohelisi ning õrnasid valgeid teesid.
  Üks pakk on 50 g - see on ca 20-25 tassi teed.

al. 5 EUR + KM

ärkliendi meened

Kinkekomplekt

Kombinatsioon 3-8 teepakist.
Komplekt võib koosneda näiteks kolmest erinevast rohelisest teest  või valikust erinevatest teedest - 2 rohelist, 2 musta ja 2 oolongit.
Iga komplekti paneme kokku vastavalt Teie soovile.
Kinkekomplektile lisandub ilusa disainiga keskkonnasõbralik pappkarp.

teemaitsmine kontoris

Kutsu meid külla

Tuleme teie kontorisse, et teha üks mõnus teeõhtu, -hommik või -lõuna koos mõnusa jutuajamise, teemaitsmise ja hunniku inspiratsiooniga. Maitseme 2019 aasta parimaid teesid, räägime lugusid elust Gruusiast ja  kuidas üks kamp kontorirotte järsku teefarmeriteks otsustas hakata.

must tee

MUST TEE

Gruusia must tee üllatab oma maheda, magusa ja puuviljase maitsega ka andunud rohelise tee austajat. 

oolong tee

OOLONG TEE

Tee, mis on paljudele tundmatu, kuid pärast esimest proovimist saab vaieldamatuks lemmikuks. Oolong tee on musta ja rohelise vahepealne, mahe ja taskaalustatud maitsega.

roheline tee

ROHELINE TEE

  Meie rohelised teed on kerged, mahedad ja tasakaalus maitsetega, mis ei lähe kibedaks ka siis, kui lehed liiga kauaks kannu unustada.

valge tee

VALGE TEE

Valmistatud kevadel 2019, tehtud teepõõsa kõige värskemast osast-  ühest pungast ja ühest lehest. Pehme ja mahe valge tee, milles peitub ka traditsioonilise Gruusia tee magusust.

Täpsema tootevalikuga saate tutvuda meie epoes.

Kõik Renegade Tea Estate-i teed on kasvatatud keemiavabalt, ilma pestitsiidideta, herbitsiidideta ja kontsentreeritud väetisteta.  Kõik lehed on korjatud käsitsi meie enda istandustest või mõnest väikesest lähedal oleva talu teeaiast. Kõik teed on meie enda toodetud, eksperimenteerides erinevate retseptidega, et tuua välja Gruusia tee parimad maitseomadused. 

KIRJUTA ÄRIKINGITUSE SOOVIST

Täida vorm või kirjuta farmers@renegadetea.com