TULE TEEFARMI KÜLLA

Tule meile Gruusiasse külla! Tule vaata oma silmaga, kuidas eestlased Gruusias teed kasvatavad. Näitame nii istandust kui ka meie väikest teetehast. Räägime Gruusia tee ajaloost, miks ja kuidas me siia sattusime ning kuidas tee kasvatamine ja valmistamine käib. Lisaks pakume ka mõnusaid mahedaid Gruusia teesid maitsta.  

Asume Kutaisi linnast umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel. Täpsema asukoha leiad siit. õ

NB! Ekskursioone teeme ainult tootmishooajal ehk aprillist septembri lõpuni. Talvel ei ole meil kahjuks võimalik külalisi vastu võtta.

1. REGULAARSED EKSKURSIOONID

Kuna oleme töötav farm, siis selleks, et saaksime piisavalt aega pühendada, et istandusi näidata ja oma tegemistest rääkida, on meil paika pandud konkreetsed ajad, mil külalisi vastu võtame - kolmapäeviti kell 14:00 ja reedeti kell 10:00. Nendel päevadel teeme ekskursiooni kõigile, kes selleks ajaks on ennast eelnevalt registreerinud.

Ekskursioon algab jalutuskäiguga istanduses, seejärel vaatame üle tehase ning lõpetuseks maitseme ka 3-4 erinevat teed. Külastuseks võiks aega varuda 1,5-2 tundi. Ekskursiooni maksumus on 50 lari/15 eurot inimese kohta. Kuni 15 aastastele lastele on külastus tasuta. Hind sisaldab ka ühte pakki teed!

Aja broneerimiseks kirjuta meile farmers@renegadetea.com või Facebook 'i või helista Hannesele +995593670138.


2. PRIVAATSED EKSKURSIOONID

Vähemalt 8-liikmelistele gruppidele teeme ka privaatseid ekskursioone. Lisaks saame organiseerida ka eheda Gruusia lõuna- või õhtusöögi külas või väljasõite lähedal asuvate vaatamisväärsuste juurde.

Aja broneerimiseks kirjuta meile farmers@renegadetea.com või Facebook'i või helista Hannesele +995593670138.

3. TÖÖTOAD

Kui tunned, et jalutuskäigust istanduses ja kiirest tehase külastusest jääb väheseks ning tahaksid siiski teetegemise saladustesse sügavamale sukelduda, siis pane ennast kirja teetegemise töötuppa.

Töötoad toimuvad väikestes, 5-7 inimesega gruppides ning kestavad 3 päeva. Töötoas saad käed külge panna nii lehtede korjamisel, tee tootmisel kui pakendamisel ning kolmanda päeva lõpus lahkud tehasest päris ise tehtud teega!

Töötube teeme ca 3 korda aastas ning anname neist eraldi teada.

RENEGADE TEA ESTATE ASUKOHT