TULE TEEFARMI KÜLLA

Tule meile Gruusiasse külla! Tule vaata oma silmaga, kuidas eestlased Gruusias teed kasvatavad. Näitame nii istandust kui ka meie väikest teetehast. Räägime Gruusia tee ajaloost, miks meie siia sattusime ning kuidas tee kasvatamine ja valmistamine siis päriselt käib. Lisaks pakume ka mõnusaid mahedaid Gruusia teesid maitsta.  

Asume Kutaisi linnast umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel. Täpsema asukoha leiad siit. Ekskursioone teeme aastaringselt, täpsema valiku saad teha alljärgneva info põhjal:

1. REGULAARSED EKSKURSIOONID

Selleks, et saaksime piisavalt aega pühendada, et istandusi näidata ja oma tegemistest rääkida, on meil paika pandud konkreetsed ajad, mil külalisi vastu võtame - kolmapäeviti ja reedeti kell 14:00. Nendel päevadel teeme ekskursiooni kõigile, kes selleks ajaks on ennast registreerinud.

Ekskursioon algab jalutuskäiguga istanduses, seejärel vaatame üle tehase ning lõpetuseks proovime ühiselt ära selle hooaja teed. Külastuseks võiks aega varuda 1,5-2 tundi. Meie ettevõtmise toetamiseks küsime ekskursiooni eest 15 eurot/50 lari inimese kohta. Kuni 15 aastastele lastele on külastus tasuta. Hind sisaldab ka ühte pakki teed!

Aja broneerimiseks kirjuta meile farmers@renegadetea.com või Facebook või helista Hannale +995595885040.

2. PRIVAATSED EKSKURSIOONID

Vähemalt 8-liikmelistele gruppidele teeme ka privaatseid ekskursioone. Lisaks saame organiseerida ka eheda Gruusia lõuna- või õhtusöögi naaberkülas või väljasõite lähedal asuvate vaatamisväärsuste juurde.

Aja broneerimiseks kirjuta meile farmers@renegadetea.com või Facebook või helista Hannale +995595885040.

3. TÖÖTOAD

Kui tunned, et jalutuskäigust istanduses ja kiirest tehase külastusest jääb väheseks ning tahaksid siiski teetegemise saladustesse sügavamale sukelduda, siis pane ennast kirja teetegemise töötuppa.

Töötoad toimuvad väikestes, 5-7 inimesega gruppides ning kestavad 3 päeva. Töötoas saad käed külge panna nii lehtede korjamisel, tee tootmisel kui pakendamisel ning kolmanda päeva lõpus lahkud tehasest päris ise tehtud teega!

Töötube teeme ca 3 korda aastas ning anname neist eraldi teada.

RENEGADE TEA ESTATE ASUKOHT