TULE TEEFARMI KÜLLA

Tule meile Gruusiasse külla! Tule vaata oma silmaga, kuidas eestlased Gruusias teed kasvatavad. Näitame nii istandust kui ka meie väikest teetehast. Räägime Gruusia tee ajaloost, miks ja kuidas me siia sattusime ning kuidas tee kasvatamine ja valmistamine käib. Lisaks pakume ka mõnusaid mahedaid Gruusia teesid maitsta.  

Asume Kutaisi linnast umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel. Täpsema asukoha leiad siit.

GIIDIGA EKSKURSIOON JA TEEMAITSIMINE

Kuna oleme töötav farm, siis selleks, et saaksime piisavalt aega pühendada, et istandusi näidata ja oma tegemistest rääkida, on meil paika pandud konkreetsed ajad, mil külalisi vastu võtame, külastuseks peab ennast eelnevalt registreerima siin.

Ekskursioon algab jalutuskäiguga istanduses, seejärel vaatame üle tehase ning lõpetuseks maitseme ka 3-4 erinevat teed. Külastuseks võiks aega varuda 1,5-2 tundi. Ekskursiooni maksumus on 40 lari inimese kohta. Kuni 15 aastastele lastele on külastus tasuta.

NB! Üldjuhul toimuvad meie ekskursioonid inglise keeles. Kui on kindlasti soov suhelda eesti keeles, siis palun kirjuta meile eelnevalt farmers@renegadetea.com.

PRIVAATNE EKSKURSIOON SUUREMALE GRUPILE

Vähemalt 8-liikmelistele gruppidele teeme ka privaatseid ekskursioone. Nii, et kui oled tulemas suurema sõprade seltskonnaga või perega, siis võta ühendust ja leiame teile sobiva aja.

Aja broneerimiseks kirjuta meile farmers@renegadetea.com või Facebook'i või helista Hannesele +995593670138.

Kuidas meie juurde saab?

1. AUTOGA – Kõige lihtsam on meie juurde tulla autoga. Asume Kutaisist vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel, Google Mapsi lingi leiad siit.

2. TAKSOGA
– probleemivabaks reisiks soovitame kasutada rakendust Bolt. Teise võimalusena leiab kesklinnast ka tavalise takso.

Ühistranspordi kasutamine võib ebakindla sõiduplaani ja keelebarjääri tõttu olla keeruline, kuid siin on mõned võimalused:

3. MINIBUSS (MARSHRUTKA) - Minibussid väljuvad Kutaisist David ja Consantine Mkheidze tänavalt, asukoha leiate siit. Et meie juurde jõuda, palu teha peatus Gumati külas asuvas tanklas (siin). Meie tehas on sealt 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Bussis saab tasuda ainult sularahas.

4. LINNABUSS - Bussid nr 6 ja 106 väljuvad Kutaisis asuvast bussipeatusest (siin). Liini viimane peatus on siin ja sealt on 50-60 minutiline ülesmäge (!) matk meie tehasesse. PS! Kõndida tuleb autotee ääres, kuna kõnniteed puuduvad ja tee võib mõnel pöördel olla üsna kitsas. Bussis saab tasuda ainult kaardiga.

NB! Bussijuhid ei räägi inglise keelt, seega on vajalik gruusia keele oskust või kehakeelt :)

RENEGADE TEA ESTATE ASUKOHT